ترک ناگهانی اد اسکرین از فیلم جدید هلبوی

ترک ناگهانی اد اسکرین از فیلم جدید هلبوی

ترک ناگهانی اد اسکرین از فیلم جدید هلبوی

[ad_1]

اد اسکرین ، بازیگر مطرح و سرشناس هالیوودی ، فیلم جدید هلبوی را ترک کرد.

این بازیگر که با فیلم ددپول به شهرت دست یافت ، زمانی که پیشنهاد بازی در فیلم جدید هلبوی (پسر جهنمی) را به او دادند ، با کمال میل بازی در این فیلم رو قبول کرد.

اد اسکین ، هفته ی گذشته به جمع مجموعه فیلم جدید هلبوی پیوست. او قرار بود نقش یک عضو نیروی دریایی به اسم بن دیمو را بازی کند. این کارکتر در سری کمیک های هلبوی ، یک فرد آسیایی است. زمانی که مردم و رسانه ها از این موضوع باخبر شدند ، اعتراضات زیادی انجام دادند زیرا این کارکتر سفیدپوست نبود و نمیخواستند بازیگر سفیدپوست ، نقش این کارکتر را در این فیلم بازی کند. اد اسکین وقتی از این موضوع باخبر شد ، تصمیم گرفت از جمع بازیگران فیلم جدید هلبوی جدا بشه و این فیلم رو ترک کنه. او در توییتر خودش این خبر رو تایید کرد. این بازیگر بریتانیایی در توییتر خودش نوشت:”واضح است که بازی در نقش این شخصیت ، از نظر فرهنگی برای مردم اهمیت زیادی دارد و نادیده گرفتن این اتفاق و به دوش کشیدن این مسئولیت ، کار بسیار اشتباهی است. من فکر میکنم که مهمه تا ما به عقاید و نظرات مردم احترام بزاریم. پس من تصمیم گرفتم تا از این فیلم جدا شوم تا فردی با شیوه بهتر و لایق تر از من ، این نقش را بازی کند. من این مسئله رو خوب میفهمم چون خودم در یک خانواده دو رگه بزرگ شدم. اعتقاداتی که مردم درباره ی فرهنگشون دارن بسیار مهمه. من امیدوارم تا یک روز این مسائل اهمیت کمتری داشته باشن و ما بتونیم در هنر و فرهنگ کشور هامون یک زبان باشیم.”

در سال های اخیر این مسئله ، مورد انتقاد بسیاری از مردم قرار گرفته. برای مثال بازی کردن بازیگران سفیدپوست در کامیک هایی که کارکتر های اون آسیایی هستند ، مانند فیلم “دکتر استرنج”. مردم بعد از باخبر شدن از اینکه اسکرین نقش بن دیمو را بازی خواهد کرد ، هم در شبکه های اجتماعی و هم به صورت عمومی ، اعتراضات زیادی رو انجام دادند.این فیلم که قرار است بازسازی از سری کمیک های هلبوی باشد ، نگاه های مثبت زیادی را به همراه داشته است. بازیگرانی چون دیوید هاربر ، میلا یوویچ و آیان مکشین در این فیلم حضور دارند. دیوید هاربر از مردم تشکر کرده و در توییتر خودش نوشت:” هی اینترنت ، به خاطر صدایی که بلند کردی ممنون! بی عدالتی به پایان رسید و درست خواهد شد. از اد اسکین هم به خاطر کار جوانمردانه اش ممنونیم.” کارگردانی این فیلم بر عهده نیل مارشال است.این فیلم تا سال آینده به روی پرده های سینما خواهد آمد.


[ad_2]

به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *