رکوردشکنی فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت

رکوردشکنی فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت

رکوردشکنی فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت

[ad_1]

امروز آمار بینندگان قسمت اخر فصل هفتم سریال “بازی تاج و تخت” منتشر شد.

به نقد از هالیوود ریپورت ، قسمت اخر فصل هفتم سریال “بازی تاج و تخت” با ۱۶٫۵ میلیون بیننده به صورت زنده ، بار دیگر رکوردشکنی کرد.

به گفته ی شبکه HBO ، بعد از پخش زنده این سریال ، تعداد زیادی از افراد ، این سریال را به صورت انلاین تماشا کرده اند که این باعث میشود میزان بازدیدکنندگان قسمت اخر فصل هفتم این سریال بسیار زیادتر از ۱۶٫۵ میلیون باشد. تا قبل از پخش قسمت اخر فصل هفتم ، بیشترین رکورد بیننده در این سریال مربوط به قسمت پنجم فصل هفت این سریال با ۱۰٫۷۲ میلیون بیننده بود. قسمت اخر فصل ششم سریال “بازی تاج و تخت” نیز ۸٫۸۹ میلیون بیننده داشت. در نتیجه میتوان گفت که تعداد بینندگان این سریال از سال پیش ، رشدی ۵۴% داشته است. شبکه HBO ، گفته که بیش از ۹۰ درصد بینندگان این شبکه به صورت انلاین ، قسمت اخر فصل هفتم این سریال را تماشا کرده اند. حال می توان گفت که سریال “بازی تاج و تخت” ، نه تنها به بهترین سریال جهان تبدیل شده ، بلکه بیشترین بیننده را در سرتاسر دنیا دارد.

زیرا تا قبل از این ، سریال “مردگان متحرک” بیشترین ببیننده را در سرتاسر دنیا داشت. اما با آماری که امروز منتشر شده است ، میتوان گفت که سریال “بازی تاج و تخت” بیشترین بیننده را در سرتاسر دنیا دارد. قسمت اخر فصل هفتم از ۲۶۲۲۱ رای ، امتیاز ۹٫۷ را کسب کرد. در نتیجه این قسمت از نظر امتیاز، در رتبه ی دوم قرار می گیرد. بیشترین رای به قسمت اخر فصل ششم این سریال با امتیاز ۹٫۹ از ۱۰۲۲۴۷ رای تعلق می گیرد. تنها مسئله ای که فکر بینندگان و طرفداران این سریال را به خود مشغول کرده است ، زمان انتشار فصل هشتم این سریال است. به گفته ی سازندگان این فیلم ، جورج ار. ار. مارتین و دیوید بنیاف ، فصل هشتم سریال “بازی تاج و تخت” که به احتمال زیاد فصل اخر این سریال باشد ، تا سال ۲۰۱۹ اماده نمی شود.


[ad_2]

به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *