گزارش باکس ‌آفیس هفته‌ اخیر و صدرنشینی مرد عنکبوتی

گزارش باکس ‌آفیس هفته‌ اخیر و صدرنشینی مرد عنکبوتی

گزارش باکس ‌آفیس هفته‌ اخیر و صدرنشینی مرد عنکبوتی

[ad_1]

گزارش باکس ‌آفیس هفته‌ اخیر و صدرنشینی مرد عنکبوتی

این‌طور که پیداست همچنان داستان پیتر پارکر و توانایی‌هایی که از یک عنکبوت به ارث می‌برد طرفداران زیادی دارد.

نخستین نسخه‌ی مارول از فیلم “اسپایدرمن” با نام “بازگشت به خانه” این هفته به روی پرده آمد و همچنان که انتظار داشتیم با استقبال کم‌نظیری روبرو شد. شروع ۱۱۷ میلیون‌دلاری این فیلم نوید موفقیت تجاری بزرگی برای استودیوی مارول می‌دهد. این ششمین باری است که اسپایدرمن به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌آید. ابتدا در سال ۲۰۰۲ این شخصیت کمیک با بازی توبی مگوایر و کارگردانی سام ریمی به سینما آمد که با قسمت دوم در سال ۲۰۰۴ و قسمت سوم در سال ۲۰۰۷ ادامه یافت. پس از آن در سال ۲۰۱۲ این سری با بازی اندرو گارفیلد و کارگردانی مارک وب تحت عنوان “اسپایدرمن شگفت‌انگیز” بازسازی شد که با قسمت دوم آن در سال ۲۰۱۴ به پایان رسید. اکنون برای نخستین بار استودیوی مارول بصورت مستقل دست به بازسازی این پروژه زده و تام هالند را برای ایفای نقش این شخصیت پرطرفدار کمیک انتخاب کرده است. گفته می‌شود اسپایدرمن در آینده‌ی دنیای سینمایی مارول نقشی کلیدی خواهد داشت. در این فیلم رابرت داونی‌جونیور نیز در نقش آیرن‌من و مایکل کیتن در نقش کرکس ظاهر شده‌اند.

سومین قسمت انیمیشن “منِ نفرت‌انگیز” این هفته ۳۳ میلیون دلار دیگر به اندوخته‌هایش افزود و ضمن کسب رتبه‌ی دوم، مجموع فروش خود در سراسر جهان را به ۴۴۸ میلیون دلار رساند. فیلم اکشن Baby Driver به کارگردانی ادگار رایت نیز این هفته با ثبت فروش ۱۳ میلیون دلاری در جایگاه سوم قرار گرفت.

این هفته منتظر اکران چه فیلم‌هایی باشیم؟
“نبرد سیاره‌ی میمون‌ها” سومین قسمت از سری بازآفرینی شده‌ی “سیاره‌ی میمون‌ها” پس از “ظهور سیاره‌ی میمون‌ها” و “طلوع سیاره‌ی میمون‌ها” است که اندی سرکیس، استیو زان و وودی هارلسن در آن نقش‌آفرینی کرده‌اند. با توجه به موفقیت تجاری قسمت‌های پیشین این مجموعه، می‌توان انتظار استقبال خوبی از سوی تماشاگران داشت.


[ad_2]

به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *